Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   16:57
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   16:57
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   16:58
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   16:59
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   17:01
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   17:03
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:04
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:05
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:06
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:08
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:10
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:11
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:14
9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:15