Detail spoje » Bus 24 NP Ü
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:36
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:36
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:41
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:43
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:44
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:45
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:46
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   16:47
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   16:48
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   16:50
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   16:51
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   16:52
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 16:54  
INFO: nejede od 22.7. do 9.8.2019