Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   16:20
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   16:21
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   16:22
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   16:23
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   16:24
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   16:25
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   16:27
4 Bory Interaktivní plán dopravy 16:29