Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   17:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   17:01
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   17:02
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   17:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   17:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   17:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   17:07
4 Bory Interaktivní plán dopravy 17:09