Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   18:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   18:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   18:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   18:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   18:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   18:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   18:37
4 Bory Interaktivní plán dopravy 18:39