Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   19:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   19:01
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   19:02
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   19:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   19:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   19:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   19:06
4 Bory Interaktivní plán dopravy 19:08