Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   19:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   19:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   19:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   19:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   19:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   19:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   19:36
4 Bory Interaktivní plán dopravy 19:38