Detail spoje » Bus 21 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   20:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   20:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   20:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   20:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   20:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   20:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   20:36
4 Bory Interaktivní plán dopravy 20:38