Detail spoje » Bus 21 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   21:30
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   21:31
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   21:32
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   21:33
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   21:34
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   21:35
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   21:36
4 Bory Interaktivní plán dopravy 21:38  
INFO: nejede 31.12.