Detail spoje » Bus 21 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   22:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   22:01
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   22:02
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   22:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   22:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   22:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   22:06
4 Bory Interaktivní plán dopravy 22:08  
INFO: nejede 31.12.