Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   17:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   17:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   17:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   17:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   17:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   17:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   17:54
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   17:57 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   17:59 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   18:00 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   18:01 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   18:02 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   18:03 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 18:05   V