Detail spoje » Bus 51 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:20
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   20:21
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   20:22
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   20:23
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   20:24
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   20:25
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   20:26
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   20:27
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   20:29
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   20:32 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   20:34 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   20:35 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   20:36 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   20:37 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   20:38 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 20:40   V
INFO: nejede 31.12.