Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   16:47
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   16:48
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   16:49
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   16:50
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   16:51
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   16:52
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   16:54
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   16:56
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   16:57
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:58
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:00
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:01
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:03