Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:30
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:32
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:33
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:34
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   17:34
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:35
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:37
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:39
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   17:40
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:41
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:43
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:44
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:45
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 17:46