Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   19:00
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   19:02
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   19:03
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:04
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   19:04
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   19:05
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   19:07
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   19:09
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   19:10
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   19:11
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:12
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   19:13
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:13
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   19:15
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   19:16
8,1 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   19:17
8,8 NC Černice Interaktivní plán dopravy 19:18