Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   19:47
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   19:49
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   19:50
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:51
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   19:51
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   19:52
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   19:54
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   19:56
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   19:57
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   19:58
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   20:00
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   20:01
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   20:02
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 20:03