Detail spoje » Bus 32 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   20:42
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   20:44
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   20:45
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:46
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   20:46
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   20:47
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   20:49
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   20:51
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   20:52
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   20:53
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   20:55
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   20:56
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   20:57
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 20:58  
INFO: nejede 31.12.