Detail spoje » Bus 32 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:42
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   21:44
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   21:45
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:46
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   21:46
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   21:47
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   21:48
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   21:50
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   21:50
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   21:51
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   21:53
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   21:54
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   21:55
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 21:56  
INFO: nejede 31.12.