Detail spoje » Bus 32 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   22:50
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   22:52
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   22:53
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:54
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   22:54
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   22:55
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   22:56
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   22:58
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   22:58
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   22:59
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   23:01
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   23:02
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   23:03
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 23:04  
INFO: nejede 31.12.