Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:33
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:34
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:36
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:38
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:40
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:41
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:43
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:44
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:46
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:48
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:49
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   16:50
8,3 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   16:52
9 Křimice Interaktivní plán dopravy 16:54