Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   17:11
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   17:12
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   17:15
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   17:16
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   17:18
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   17:19
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   17:20
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:23
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   17:25
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:27
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:28
8,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:30
9,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 17:32