Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:47
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:48
0,7 Tylova Interaktivní plán dopravy   4:49
1,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   4:50
1,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   4:52
3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   4:53
4,1 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   4:55
5,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   4:57
5,4 Radčice Interaktivní plán dopravy   4:58
6,1 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   4:59
7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:01
7,7 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:03  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019