Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:30
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:31
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:33
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:34
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:36
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:37
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:39
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:40
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:42
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:44
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:45
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:46
8,3 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:48
9 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:50  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019