Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   6:06
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   6:07
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:10
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:11
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:13
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:14
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:15
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:17
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:19
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:21
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:22
8,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:24
9,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 6:26  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019