Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:18
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:19
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:21
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:22
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:24
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:25
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:27
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:28
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:30
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:32
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:33
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   6:34
8,8 Malesice Interaktivní plán dopravy 6:37  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019