Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:09
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:10
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:12
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:13
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:14
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:15
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:17
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:18
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:20
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:22
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:23
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:24
8,3 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:26
9 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:28  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019