Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   5:36
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   5:37
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:40
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:41
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:43
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:44
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:45
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:47
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:49
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:51
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:52
8,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:54
9,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 5:56  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019