Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:02
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:03
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:05
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:06
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:08
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:09
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:11
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:12
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:14
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:16
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:17
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   6:18
8,3 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   6:20
9 Křimice Interaktivní plán dopravy 6:22  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019