Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:57
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:58
0,7 Tylova Interaktivní plán dopravy   4:59
1,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:00
1,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:02
3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:03
4,1 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:05
5,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:07
5,4 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:08
6,1 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   5:09
7,5 Malesice Interaktivní plán dopravy 5:12  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019