Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   5:22
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   5:25
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   5:26
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   5:28
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   5:29
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:30
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:32
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:34
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:36
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:37
8,4 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:39
9,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 5:41  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019