Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:35
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:36
0,7 Tylova Interaktivní plán dopravy   4:37
1,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   4:38
1,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   4:40
3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   4:41
4,1 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   4:43
5,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   4:45
5,4 Radčice Interaktivní plán dopravy   4:46
6,1 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   4:47
7,5 Malesice Interaktivní plán dopravy 4:50  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019