Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   4:52
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   4:55
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   4:56
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   4:58
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   4:59
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   5:00
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:02
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   5:04
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:06
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:07
8,4 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:09
9,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 5:11  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019