Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:11
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   16:12
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:15
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:16
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:18
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:19
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:20
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:23
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:25
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:27
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:28
8,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:30
9,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 16:32