Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:18
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:19
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:21
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:23
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:25
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:26
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:28
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:29
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:31
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:33
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:34
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   16:35
8,8 Malesice Interaktivní plán dopravy 16:38  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;