Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   15:48
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:49
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   15:51
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   15:53
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   15:55
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:56
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   15:58
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   15:59
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:01
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:03
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:04
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   16:05
8,8 Malesice Interaktivní plán dopravy 16:08  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;