Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:03
0,7 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:04
1,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:06
1,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:08
2 Tylova Interaktivní plán dopravy   17:10
2,5 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:11
3,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   17:13
4,3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   17:14
5,4 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   17:16
6,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   17:18
6,7 Radčice Interaktivní plán dopravy   17:19
7,4 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   17:20
8,3 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   17:22
9 Křimice Interaktivní plán dopravy 17:24