Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   17:41
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   17:42
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   17:45
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   17:46
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   17:48
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   17:49
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   17:50
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:53
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   17:55
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:57
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 17:58  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;