Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:41
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   16:42
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:45
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:46
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:48
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:49
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:50
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:53
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:55
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:57
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:58
8,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:00
9,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 17:02