Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:30
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:31
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:33
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:35
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:37
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   19:39
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   19:40
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   19:41
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:43
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:46