Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:12
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:13
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   20:15
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   20:16
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   20:17
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:19
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:21
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:23
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   20:25
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 20:27