Detail spoje » Bus 27 Ý NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:42
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:43
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   16:45
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   16:46
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   16:47
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:49
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:51
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:54
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:56
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 16:58  
INFO: nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018, od 1.7.2019 do 30.8.2019