Detail spoje » Bus 27 Ý NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:01
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:02
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:04
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:06
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:08
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   17:10
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   17:11
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   17:12
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:14
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:17  
INFO: nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018, od 1.7.2019 do 30.8.2019