Detail spoje » Bus 27 Ý NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:42
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:43
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   17:45
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   17:46
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   17:47
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:49
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:51
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 17:54  
INFO: nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018, od 1.7.2019 do 30.8.2019
INFO: jede jen do zastávky quot;Sady Pětatřicátníkůquot;