Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:31
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:32
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:34
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:36
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:38
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   16:40
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   16:41
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   16:42
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:44
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:47