Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:31
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:32
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:34
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:36
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:38
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   17:40
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   17:41
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   17:42
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:44
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:47