Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:12
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:13
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   18:15
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   18:16
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   18:17
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:19
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:21
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:24
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   18:26
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 18:28