Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:31
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   18:32
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:34
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:36
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:38
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   18:40
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   18:41
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   18:42
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:44
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:47