Detail spoje » Bus 27 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:12
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:13
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   19:15
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   19:16
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   19:17
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:19
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:21
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:24
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:26
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 19:28