Detail spoje » Bus 27 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   20:29
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   20:30
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:32
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:34
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:36
3,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   20:37
3,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   20:38
4,1 Skautská Interaktivní plán dopravy   20:39
5 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:41
5,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:44  
INFO: nejede 31.12.