Detail spoje » Bus 27 NP Y
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:12
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:13
1,3 Skautská Interaktivní plán dopravy   21:15
1,7 Tleskačova Interaktivní plán dopravy   21:16
2,2 Nemocnice Privamed Interaktivní plán dopravy   21:17
2,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:19
3,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:21
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:23
5,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   21:25
5,4 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 21:27  
INFO: nejede 31.12.